Блог

 1. Де купити медичні маски оптом в Києві

  У мережі Інтренет з'явилися статті про те що деякі медичні установи України закуповують маски за ціною значно вище середньоринкової. Наприклад, кореспондент Української Служби Інформації (УСІ Одеса) з посиланням на сайт закупівель Prozorro, що одеська дитяча міська поліклініка № 1 вирішила купити медичні маски оптом за 19 гривень за штуку.

  Дізнатись більше »
 2. Друк на медичних масках

  Друк на медичних масках зараз стала особливо актуальна. Дуже часто різні медичні установи і приватні клініки розміщують на масках свої назви та логотипи організацій. Фармакологічні компанії також стали враховувати цю тендецію і теж стали замовляти друк на захисних масках з назвами своїх лікарських препаратів.

  Дізнатись більше »
 3. Медичні маски для обличчя ціна питання

  Захисні медичні маски для обличчя здатні запобігти поширенню захворювань, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Це одноразове медичний виріб обспечівает своєрідний бар'єр закриває рот і ніс носія вірусу. Важливо розуміти, що медичні маски для обличчя потрібно міняти кожні дві-три години після використання і вони не підлягають будь-якої хімічної або температурній обробці і використовувати повторно.

  Дізнатись більше »
 4. Де замовити друк на еко сумках оптом в Києві

  Друк на еко-сумках, останнім часом, стала однією із затребуваних послуг на ринку рекламного текстилю. Деякі продавці, які при продажу упаковують свій товар в паперові або поліетиленові пакети стали замінювати упаковку на еко-сумкиЦе, перш за все, пов'язано з тим, що їх можна прати і вони служать на багато довше звичайних пакетів.

  Дізнатись більше »
 5. Реклама на масках - захисні маски для обличчя

  У зв'язку з епідемією короновіруса, носіння захисної маски для обличчя стало необхідністю. Тому захисна маска для обличчя стала одним з головним елементом гардеробу для всіх українців. Але для багатьох компаній це нововведення в повсякденне життя можна розглянути, як відмінний рекламний носій для нанесення своєї реклами.

  Дізнатись більше »
 6. Чоловічі реглани оптом як інструмент реклами

  Рекламний текстиль пропонує все більш вичерпний вибір, розширюючи ваші маркетингові можливості з кожним днем. Це і численні футболки різного крою і виду, що з'явилися ще на початку 50-х років 20 століття, і жіночі, і чоловічі реглани оптом, які стали сьогодні незамінним предметом одягу для жінок.

  Дізнатись більше »
 7. З чим носити світшоти і толстовки

  Світшот — дуже універсальний елемент гардеробу, він може бути як базою образу, так і яскравою акцентної деталлю, особливо, якщо використовується друк на світшоти Київ. Зазвичай, світшоти поєднують з джинсами, але є безліч інших способів носити світшоти. Джинси – це, звичайно, круто і на всі випадки життя підійде, але ж не носити весь час лише їх, навіть якщо вони і підходять під світшоти просто ідеально.

  Дізнатись більше »
 8. Друк на регланах Київ, толстовках, світшотах

  Виділитися із загальної маси, створити свій неповторний індивідуальний образ, виділити імідж компанії і навіть висловити життєву позицію допоможе друк на текстилі.

  Дізнатись більше »
 9. Догляд за толстовками і регланами

  Якщо ви любите відповідально підходити до догляду за речами — ця стаття для вас. Навіть дуже якісно виконану річ можна зіпсувати неналежним доглядом або зберіганням. Тому, в сучасних пральних машинах передбачені різні режими прання: для шовку, для делікатних тканин, для спортивного одягу, для натуральних тканин або для синтетичних, кольорових, чорних і білих тканин.

  Дізнатись більше »
 10. Толстовки оптом з написами і логотипами

  Існує величезна кількість варіацій як зробити рекламу вашої компанії помітною і поширеною. Щоб зробити якісну рекламу потрібно вибрати рекламну стратегію, підготувати рекламний контент, визначитися з носіями, дізнатися більше про вашу цільової аудиторії і зробити ще купу роботи.

  Дізнатись більше »