Цифровий друк на текстилі

Цифровий друк на текстилі

Друк на еко сумках

Друк на еко сумках (Еко сумки оптом)

Друк на масках (нанесення на масках)

Нанесення на масках зображень і логотипів. Якщо ви хочете купити корпоративні маски з печаткою - пропонуємо замовити друк на масках в нашій компанії. Вигідні ціни для тих хто вирішив замовити корпроратівние маски із зображенням в кількості від 100 штук зі складу Київ (Україна).

Ціна за запитом
Наявність: В наявності
Артикул
Печать на масках (нанесение на масках)

Пропонуємо текстильні маски з принтами і без. Х Лопкової двошаровий цельнокроеная трикотажна маска із зображенням виділятиме вас серед інших людей в масках. Друк на захисних масках логотипів і зображень стала користуватися підвищеним попитом після постанови Кабнета Міністрів, пов'язаного з карантином про обмеження перебування в громадських місцях без масок .

Естетичний зовнішній вигляд і захисні маски для обличчя

Захисні маски для обличчя можуть виглядати естетично, якщо замовити друк на масках в нашій компанії. У нас ви можете купити корпоративні маски оптом на вигідних умовах зі складу в Києві (Україна). Пропонуємо замовити друк на масках в кількості від 100 штук і отримати вигідні ціни.

Коропратівние клієнти можуть замовити захисні маски для обличчя з нанесенням зображень і одночасно замовити друк на футболках для доповнення фірмового стилю вашої компанії.

Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Друк на масках (нанесення на масках)