маски багаторазові оптом

Пошиття масок на замовлення (маски багаторазові)

Одноразові медичні маски оптом

Найменування: Тришарова медична маска
Країна виробництва: Китай
Кількість шарів: 3 шари .
Кількість в коробці: 50 шт.

УВАГА! продаж від 1000 штук. Ціна за запитом в залежності від кількості.

ВАЖЛИВО! Маску потрібно міняти через два-три години після застосування. Одноразові медичні маски не підлягають будь-якій обробці і використовувати повторно.

Ціна за запитом
Наявність: В наявності
Артикул
Медицинские маски оптом

Одноразові медичні маски це захист і безпеку від поширення вірусів під час епідемій не тільки для працівників медзакладу, а й абсолютно для кожного з нас. На відміну від медичних масок, респіратори з клапаном захищають людину від зараження, але не захищають окржующіх якщо респіратор одягнений на хвору людину. Дешевші медичні маски захищають від поширення інфекції носієм і не дозволяють заражати оточуючих. Купивши медичні маски оптом - ви отримуєте засіб захисту бар'єрного типу. Тришарова медична маска буде затримувати краплі вологи при чханні і кашлі , і в яких можуть міститися віруси, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

Пропонуємо купити медичні маски оптом зі складу Київ (Україна). Замовити одноразові медичні маски ви можете відправивши запит із зазначенням кількості і ми надішлемо вам ціну в залежності від запитуваної кількості. Одноразові медичні маски ціна яких дорожче як правило складаються з трьох шарів тканини. Дешевші медичні маски є двошаровими.


Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Одноразові медичні маски оптом