футболки СтедманЦя торгова марка пропонує якісний промотекстіль в самому широкому асортименті - від курток до футболок. Вироби компанії відрізняються особливою якістю, завдяки тому, що вона приділяє велику увагу інноваціям у сфері виробництва одягу.
 
Компанія Стедман розпочала свій шлях в далекому 1953 році, в Північній Кароліні і за цей час довела свою світову спроможність на ринку рекламного промотекстіля. У зв'язку з цим, багато українських компаній намагаються мати в своєму асортименті продукцію цієї торгової марки. Продукція Stedman, перш за все, приваблює покупців своєю оптимальною вартістю з поєднанням відмінної якості тканин і виробів.Футболки Стедман поєднують в собі класику і найостанніші розробки в області виробництва сучасного одягу. Кожен виріб Stedman виконано з дотриманням суворого контролю якості при виробництві. Завдяки цьому, вони состалял гідну конкуренцію таким відомим маркам як B&C і Fruit of The Loom.
 
У Києві, вироби компанії ви можете купити у нас "Футболки оптом", в компаніях "Футболочка" і "Мир футболки". А також самостійно пошукати інших постачальників одягу цього бренду. 
 
Продукція Стедман ідеально підходить для використання її в рекламних цілях, оскільки спочатку призначена для нанесення на неї друку. Тому багато компаній вважають за краще використовувати в своїх рекламних цілях саме її.
 
Наша компанія страяется завжди мати НЕ своєму складі збалансований асортимент цієї продукції, щоб сповна задовольняти попит наших клієнтів в колірній гамі і розмірній сітці. Якщо ви шукаєте футболки Стедман - телефонуйте до нас в компанію "Футболки оптом" і замовляйте промотекстль від відомого світового бренду, компанії Stedman. Якість виготовлення одягу цієї компанії, переконає вас у правильності вашого вибору і дозволить переконати в цьому ваших клієнтів.