Футболки оптомТакож друк на одязі дозволяє самовиразитися або надати своєму образу неповторну індивідуальність. ВОстаннім часом друк на футболках дуже широко поширена серед послуг, що надаються печатнікам.Более того, ви можете самі розробити свій малюнок або логотип, який хочете розмістити на футболці.
 
Перш ніж замовити футболки оптом, ви повинні чітко визначитися з виробником, кольоровою гамою, розмірної сіткою і типом заказаиваемих футболок.
 
Відповідно до ваших потреб і завдань, які стоять перед вашою рекламною компанією, ви можете замовити:
 
  • чоловічі футболки оптом
  • жіночі футболки оптом
  • дитячі футболки оптом
  • футболки унісекс оптом
  • футболки поло оптом

Тут ми перерахували всі типи футболок, які пропонують українські компанії, для здійснення нанесений на цьому типі одягу. Всі відомі європейські бренди також мають в своєму асортименті всі ці типи футболок.

Особливо слід відзначити футболки унісекс. Цей тип футболок дозволяє уникнути проблем, коли ви точно не знаєте скільки і якого типу чоловічих / жіночих футболок вам буде потрібно. Замовивши футболки унісекс оптом ви уникаєте купу проблем, які у вас можуть виникнути з нестачею того чи іншого типу футболок. Не дарма кажуть, щоб не довелося вирішувати проблему - головне в неї не потрапити.

Футболки поло - це футболки з коміром і гудзиками в верхній частині. Такі футболки використовуються там, де потрібно бути в рамках строгості і консерватизму. Найчастіше їх купують корпоративні клієнти або тоді, коли неоюходімо надрукувати логотипи на футболках для використання в корпоративних цілях. Футболки поло добре поєднуються з брюками ділового крою і туфлями або мокасинами. Як правило, вони користуються великою популярністю серед чоловіків.