Компанія Stedman постійно зростає і розвивається, постійно перебуваючи в контакті з ринком, вивчаючи нові важливі тенденції та інновації в області тканин, забарвлень, крою. Усі найостанніші досягнення текстильної промисловості опретівно втілюються в продукції компанії.

Футболки Stedman робляться тільки з високоякісної бавовни з волокнами кільцевої пряжі. Ці волокна набагато приємніше для тіла, ніж з бавовни більш грубої обробки. Також вони мають більш високу щільність тканини, завдяки чому - більш довговічні і стійкі до прання. Так що, якщо ви хочете купити дешеві футболки оптом, але з відмінною якістю - ці футболки для Вас.

Використовуючи футболки Стедман в рекламній кампанії ви забезпечуєте своєму маркенінговому заходу явний успіх. Посольку ваша триватиме рівно стільки - скільки буде носиться футболка.

Крім футболок, компанія Stedman спеціалізується на всьому асортименті промодягу. У всіх видів продукції компанії втілений весь багаторічний передовий досвід в розробці одягу для рекламного бізнесу. Завдяки якості свого текстилю та широкому ассоримент Stedman завоював популяних і довіру клієнтів у всьому світі. Дуже популярні текстильних вироби компанії для використання в нанесенні логотипів і зображень на них.

Не випадково, наша компанія є однією з фірм, що пропонують своїм клієнтам продукцію цієї компанії. Якщо ви хочете купити футболки Стедман оптом або іншу текстильну продукцію - звертайтеся до наших менеджерів за телефонами. Наші фахівці нададуть вам повний спектр послуг від консультації з вибору рекламного носія - до відпустки товару з нашого складу.

Вдалої реклами на промо одязі!