Футболки Fruit of the Loom

Fruit of the loom - найстаріша американська компанія, яку знають і довіряють якості її виробів на чотирьох континентах світу. Вона була заснована в далекому 1851 році Швеція Робертом Кнайт і на сьогоднішній стала найбільшим виробником нижньої білизни і промодягу, логотип якого дізнаються в усьому світі. Логотип з листя, винограду, яблука і смородини став гарантією найвищої якості у всьому світі, оскільки компанія використовує в своїх виробах тільки екологічно чисте і натуральне сировину. Це стосується всіх тканин, які застосовуються у виробах і барвників. Футболки Fruit of the Loom користуються постійним і стійким попитом завдяки тому, що компанія має більш ніж 160 річну історію, піклується про екологію і пропонує свою продукцію за привабливими цінами.
 
Не дивлячись на те, що в світі існує досить велика кількість брендів, які зарекомендували себе як виробники високоякісного одягу, компанія продовжує утримувати свої позиції сталого лідера на світовому ринку. Футболки Fruit of the Loom розробляють талановиті модельєри, дизайнери та закрійники - тому їх можна з великою впевненістю використовувати в своєму повсякденному гардеробі, оскільки вони створені з урахуванням останніх тенденцій світу стилю і моди.
Купити футболки Fruit of the Loom оптом в Києві (Україна). Чоловічі футболки Fruit of the Loom, жіночі футболки Fruit of the Loom (футболки Фрут оф зе лум)
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 24

Сторінка
на сторінці
 1. Rating:
  0%
  Детские регланы Fruit Of The Loom Kids Classic Raglan
  Починаючи з 363,66 грн
 2. Rating:
  0%
  Футболка с длинным рукавом Fruit Of The Loom
  Починаючи з 176,90 грн
 3. Rating:
  0%
  Спортивные майки Fruit of the Loom Athletic Vest
  Починаючи з 141,52 грн
 4. Rating:
  0%
  Штаны для бега Fruit of The Loom JOG PANTS
  Починаючи з 478,50 грн
 5. Rating:
  0%
  Шорты спортивные Fruit of The Loom Performance Short
  Починаючи з 492,42 грн
 6. Rating:
  0%
  Футболки поло Fruit of The Loom Premium Polo
  Починаючи з 372,36 грн
 7. Rating:
  0%
  Мужские тенниски Fruit of The Loom 65/35 POLO
  Починаючи з 357,86 грн
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-16 з 24

Сторінка
на сторінці